Philips Avent SCF291/00 sterilizátor lahví

TOP 3 v kategorii Sterilizátory kojeneckých potřeb

Philips Avent SCF291/00 sterilizátor lahví

Podrobnosti o produktu VP-F170186 Sterilizace a uložení. Úzký, ale prostorný sterilizátor lahví je rychlý a účinný, zabíjí 99,9 procent bakterií. Vlastnosti: -...
1 635 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma1 765 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma18 neověřených recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta70 Kč93 % • 539 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč92 % • 816 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta119 Kč96 % • 1 197 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 2 779 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč80 % • 1 712 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 530 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 777 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 402 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 137 recenzíDalší informace

Do mikrovlnky
Parní

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• mokré

Nejsem si jist, jak moc to bude sterilní... dost možná byste se na stejnou dostali při zalití vařící vodou v kastrolu. I když jsem používal výhradně destilku, zůstávaly kapky a zaschnuté pak vypadalo nehezky.
    Po pár měsících používání jsem reklamoval, resp. dotazoval jsem se na podpoře Philipsu, zda poškozená varná plocha (puchýřky vrchní vrstvy) není závadná. Okamžitě reklamovali - měl jsem jim poslat jejich svozem, ale prodejce odmítl komunikovat v rámci logiky a vyřešení papírové z jeho strany striktně požadoval dle jeho obchodních podmínek. Vratka zlikvidovaného zboží v servisu Philips nebyla možná, prodejce odmítal jinak řešit či se zapojit.
    Philips se zachoval velmi solidně a poslal mi nové zboží. Bohužel - za tu dobu řešení jsem již dávno zakoupil jiný přístroj, který nám dostačoval.
    Firmu Philips tedy můžu doporučit (mám od nich mnoho zboží), ale prodejce ani daný předmět ne.

Philips (značka)

Dobrý den, děkujeme za recenzi sterilizátoru Philips.
    Velmi nás mrzí, že došlo k potížím s výrobkem a následně i s komunikací ze strany prodejce.
    Z naší strany se vždy snažíme být co nejvíce nápomocni, jak jen to je v našich silách možné. Neváhejte nás tak v případě potřeby vždy kontaktovat.
    Věříme ale, že se jednalo o ojedinělou situaci, která se snad již nebude opakovat.
    Přejeme krásný den.
    Tým Philips

• , zakoupeno v Alza.cz

plní co má

• Intuitivní ovládání
    • Je tichý
    • Prostorný
    • Rychlé čištění

Sterilizátor Philips Avent beru jako bezpodmínečnou věc, kterou by měla mít každá maminka. Není to taková ta "zbytečná" věc ve výbavičce. Díky sterilizátoru máte hygienicky čisté dudlíky, lahve, savičky apod, vše co na miminko používáte. Vejde se do něj najednou až šest lahví a to máte to hotové během 10 minut. Je velice tichý a svým chodem nikoho neruší. Ovládání je velice jednoduché a zvládne ho každý. Přístroj se po skončení cyklu sám vypne.Líbí se mi i jeho vzhled, který na lince neruší. Za mě rozhodně doporučuji!!!

Značka
Cestovní
Elektrické
Do mikrovlnky
Parní

Podrobnosti o produktu VP-F170186 Sterilizace a uložení.

Vlastnosti:

• Nastavitelná velikost umožňuje dokonalé přizpůsobení předmětům, které potřebujete sterilizovat.
  • Mimořádně rychlý a bezpečný.
  • Vysterilizuje až 6 lahví AVENT za pouhých 10 minut a automaticky se vypne.
  • Intenzivní teplo z horké párky zničí během chvíle škodlivé bakterie.
  • Lze sterilizovat odsávačku mateřského mléka včetně příslušenství.
  • Nádobka na odkapávání chrání výhřevnou desku a snižuje tak riziko nepříjemného zápachu.
  • Pokud víko není otevřeno, obsah zůstane sterilní po dobu 24 hodin

Philips AVENT Krém na bradavky

Ideální pro ošetření bolavých nebo popraskaných bradavek a ndash; obnoví a zvláční pokožku. Lze použít i na jinou popraskanou kůži (např. rty).

Před kojením ho není třeba smývat.:

Při používání během těhotenství jednou nebo dvakrát denně pomáhá připravit pokožku na kojení a po porodu při používání mezi krmením pomáhá matce udržovat zdravou a vláčnou pokožku.

Bez přidaných barev, konzervantů a bez parfemace:

Obsahuje kokosový olej a aloe vera, což jsou přírodní složky, které pomáhají zvláčňovat pokožku a změkčovat bradavky.

Obsahuje látku Medilan a trade;, což je lanolin mimořádně vysoké čistoty, který proniká vnějšími vrstvami pokožky, zvyšuje její jemnost a zajišťuje vláčnost.

Rozměry a hmotnost: - objem 30 ml

Obsahuje:

• Aloe vera
  • Kokosový olej
  • Lanolin

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta139 Kč92 % • 3 528 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• mokré

Philips (značka)

Dobrý den, děkujeme za recenzi sterilizátoru Philips.
    Přejeme krásný den.
    Tým Philips

• , zakoupeno v Alza.cz

plní co má

• Intuitivní ovládání
    • Je tichý
    • Prostorný
    • Rychlé čištění

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta139 Kč92 % • 3 528 recenzíDalší informace

• Rychlostní
    • Splnění sterility
    • Komfort
    • Nevysouší, mokré lahve

S parním sterilzatorem Philips jsem velmi spokojená. U prvního Mimi jsem měla jen plastový box do mikrovlnné trouby, který nebyl vzhledný. Při vyndání z trouby horký a láhve mokré a vše kolem také. Tohle je pěkná designovka, nevadí mi v kuchyni. Splňuje sterilitu. Jediná nevýhoda je, že jsou láhve také mokré.pozdeji jsem se dozvěděla i typu i s vysoušením. To by mě předtím nenapadlo.doba jde vpřed

• Rychlá sterilizace
    • Objemné
    • Nevysušuje

Sterilizátor jsem si opravdu oblíbila a doporučila i ostatním maminkám. Je to velká úspora času, kdy jen vložíte a za 10 minut máte hotovo. Velkou výhodou je, že sterilizátor má 2 koše, takže je možné použít buď větší - na lahvičky nebo menší - na savičky či dudlíky. Je na kuchyňskou linku sice dost velký, ale za to se vám tam toho vejde opravdu dost.

• je skladný
    • Rychlost sterilizace
    • vejde se naráz více lahví
    • Lahvičky jsou po sterilizaci příliš mokré

Sterilizátor bych doporučila maminkám, které nekojí a používají lahvičky. Je dobré, že se do něho vejde naráz více lahviček a také je zde patro na dudlíky. Co mi osobně vadí, že jsou lahve po vysterilizování příliš mokré. Chtělo by to funkci vysoušení. Jinak jsem s tímto sterilizátorem spokojená.

• Rychlost sterilizace
    • Jednoduchost ovládání/používání
    • Absence sušení

Doporučřuji zakoupení tohoto výrobku hlavně pro maminky, které pro svá dítka používají šidítka/dudlíky. Sterilizace je tak rychlá (trvá pouze deset minut), že vaše dítko ani nepostřehne, že mu dudlík chybí a může ho dudlat dál. V období zvýšených počtů respiračních onemocnění je sterilizace nutnost a tady je to opravdu rychlé a hlavně jednoduché.Ovládat přistroj zvládne i senior (vyzkoušeno na naší babičce 78 let). Vodu nalijete na předem určené místo, zmáčknete vypínač a za deset minut je hotovo.
    Pro maminky, jejichž miminka jsou pouze na UM doporučuji zakoupit dražší variantu tohoto výrobku i s fukcí sušení. Ušetří vám to další čas.

• Tichy provoz
    • Rychly
    • Snadne cisteni

Sterilizator me velice prekvapil svým tichym chodem, rychlosti, precizností, co se suseni tyce. I kdyz mam mrnavou kuchyn, da se skvele rozlozit a schovat. Je velice snadny na udrzbu a umyvani. Vyuzivam ho nejen na lahvicky, ale i chrastitka, misky, lzicky vse je naprosto v poradku. Je to vsestrany pomocník.

• Jednoduchost
    • Zabere hodně místa

Tento výrobek mohu vřele doporučit všem nastávajícím maminkám, které řeší jak sterilizovat dudlíky nebo později i lahvičky. Jednoduché ovládání, rychlost, ideální při denním použití. Navíc krásně vypadá na kuchyňské lince. Jediné co bych vytkla je prostornost, kterou zabere, ale zase pojme velké množstvi lahví a dudlíků.

• usnadnění sterilizace
    • kapacita až na 6 velkých láhví + další příslušenství (dudlíky, savičky a jiné..)
    • možnost sterilizace jen dudlíků (bez velkého košíku na lahve) a naopak jen láhví(bez košíku na příslušenství)
    • rychlost-vše je hotovo za 10 minut
    • celkově obrovský pomocník-jednoduché, rychlé, bez starostí
    • možnost použití obyčejné kohoutkové vody
    • u tohoto typu není možnost vysoušení

Sterilizátor je obrovský pomocník. Díky němu je sterilizace rychlejší, bezstarostnější a celkově nenáročná. Oproti klasickému vyvařování nesrovnatelné-není potřeba čekat, až zavaří voda, hlídat dobu vyvařování, je možné sterilizovat až 6 láhví najednou-včetně dalšího příslušenství, je potřeba jen 130 ml vody. Sterilizátor se zapne jedním tlačítkem, sterilizace probíhá asi 10 minut, poté se sám vypne a lahvičky jsou připraveny na další použití. Je možné sterilizovat jen láhve bez dalšího příslušenství (velký košík) anebo jen příslušenství bez láhví (malý košík). U tohoto typu není možnost vysoušení-to je možné u vyšší řady.