Philips HD2151 40 All in One Cooker

TOP 14 v kategorii Sterilizátory kojeneckých potřeb

Philips HD2151 40 All in One Cooker

Multifunkční tlakový hrnec Philips All-in-One Cooker HD2151/40 Chutná jídla do 30 min Funkce předvolby vaření 35 přednastavených programů Nastavitelná délka vaření a úrovně...
4 999 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 754 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 10 883 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta49 Kč76 % • 416 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 577 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v planeo.cz

Tento spotřebič se u mě doma moc dlouho neohřál-byl u mě doma 6 dní a musela jsem ho jít reklamovat do elektra, kde byl zakoupen.Použila jsem pouze jednou a hned tam byla porucha,což mě mrzí.Hrnec přestal tlakovat na displeji se zobrazilo E8 (podle příručky se jedná o poruchu).Hrnec nešel vypnout na displeji,tak jsme museli odpojit z elektrické sítě. Po chvilce jsme opět zapli do elektřiny a tentokrát displej naskočil,ale nešel otevřít poklop od hrnce (uvnitř jsme měli neuvařené jídlo).Chtěli jsme opět zkusit
    vaření a ani nestačil natlakovat-zastavil proces vaření a opět na displeji E8.Docela nám trvalo, než jsme dostali neuvařené jídlo z hrnce.Už jsem si myslela ,že to půjdu reklamovat i s tím jídlem uvnitř.
    7.5.24 jsme vyzvedávali z elektra(koupeno přes e-shop) a 13.5.24 jsme šli reklamovat.Byl to pro mě dárek ke dni matek a tak jsme si chtěli uvařit oběd-bohužel jsme ho neuvařili a na druhý den jsme ho dávali na reklamaci.
    Koupila jsem na základě kladných recenzí od uživatelů.
    Měla jsem asi smůlu a zrovna jsem měla špatný kus ,což se může stát .
    Úplně jsem nezanevřela na tento výrobek.
    Počkám na výsledek reklamace.

Multifunkční tlakový hrnec

Philips All-in-One Cooker HD2151/40

Chutná jídla do 30 min

Funkce předvolby vaření 35 přednastavených programů

Nastavitelná délka vaření a úrovně tlaku

Technologie rychlého uvolnění páry pro automatické uvolnění tlaku do 7 minut

Objem 5 litrů

Kapacita vaření 3,3 litry

Uchová teplotu po 12 hodin

Automatická funkce uchování teploty

Snadno omyvatelný nepřilnavý vnitřní hrnec

Odnímatelný napájecí kabel pro praktické skladování

Zpožděný start (časovač) až 24 hodin

Pokročilé provedení víka pro snadný a bezpečný přístup

Kontrola času

Délka přívodního kabelu 1,2 m

Příkon 1 000 W

Barva černá

• , zakoupeno v planeo.cz

Koupila jsem na základě kladných recenzí od uživatelů.
    Měla jsem asi smůlu a zrovna jsem měla špatný kus ,což se může stát .
    Úplně jsem nezanevřela na tento výrobek.
    Počkám na výsledek reklamace.