Nejnovější recenze ze sekce Sterilizátory kojeneckých potřeb

Canpol Babies 2 847 Sterilizátor do mikrovlné trouby

Canpol Babies 2 847 Sterilizátor do mikrovlné trouby

Ověřený zákazník Nejbaby Ověřený zákazník

Přidáno: 15. října 2013

Zakoupeno v Nejbaby

• Velký, vejde se do něj hodně věcí. Velice snadné užívání, jen se nalije 200ml vody a dá na pět minut do mikrovlnky. Kvalitní plast.
  • Nic, jsem velice spokojená. Je velký, myslela jsem, že se nám nevejde do mikrovlnky, ale vešel - tak tak.

Skvělý výrobek, ke kterému dostanete kleště na vytahování horkých předmětů - moc se s tím nevytáhne, špatná manipulace s nimi - ale nepoužívám je, nechávám sterilizátor i s lahvičkou a vodou v mikrovlnce a beru je až na další krmení, kdy je vše už chladné.

Anonym Anonym

Přidáno: 12. října 2013

• Rychle sterilizovani.
  • Lahve jsou pouze od pary a nelovi se z varici vody.
  • Nejsou od usazenin z tvrde vody.
  • Uprava vnitrniho povrchu nadoby usnadnuje cisteni, staci pri pouzivani destilovane vody ji vylit a vytrit hadrikem.

Koupila jsem nahodne tuto znacku, ale jsem nadmiru spokojena.Rychle a pohodlne sterilizovani lahvi a dudliku.
Po vyjmuti z mikrovlnne trouby se lahve lehko pomoci ciste uterky nebo rychlym chmatem daji vyndat a nemusi se lovit z horke vody, lahve jsou bez usazenin od vodniho kamene.
Jen pozor na hladinu vody ve sterilizatoru jednou jsem hladinu mela proklate nizko a sterilizator si trosku pripekla misty jsem ponicila povrchovou upravu v nem :(

Ověřený zákazník Baby Goods Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2013

Zakoupeno v Baby Goods

velká spokojenost, přesně jak má být, doporučuji

Ověřený zákazník Malvík.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2013

Zakoupeno v Malvík.cz

Je to darek koupeny na základě vlastnich zkušenosti.
Avent je osvědčená a zavedena kvalitni znacka. Sice o něco dražší, ale vyplatí se připlatit.
Výrobky dlouho vydrží, dobre se s nimi manipuluje.

Chicco Digitální parní sterilizátor STEP UP SterilNatural Digit

Chicco Digitální parní sterilizátor STEP UP SterilNatural Digit

Ověřený zákazník e-Dětský svět Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2013

Zakoupeno v e-Dětský svět

• ok

ok

Ověřený zákazník Krteček s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 10. září 2013

Zakoupeno v Krteček s.r.o.

• velký,cena

Ověřený zákazník Slune-cz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. srpna 2013

Zakoupeno v Slune-cz.cz

• Univerzální použití

Jednoduchá obsluha a univerzálnost auto - dům

• Variabilita
  • Skladnost
  • Vhodný na cestování
  • Vyšší cena

Potřebovali jsme sterilizátor na inhalační přístroj, ale koupila jsem ho pro jeho velikost - máme velký a kulatý a jen jedno patro. Nám stačí jen základna a malý koš, velký koš a lahvičky nevyužijeme, ale těšíme se na cestování s ním.
Zdá se mi, že ten malý díl nedoléhá, je to moc jednoduchý přístroj, ale snad bude plnit svou funkci.

Přidáno: 5. srpna 2013

Zakoupeno v štěstí-zdraví.cz

• Funkčnost, rychlost, dobrá údržba, skladnost.

Kup na doporučení a velká spokojenost k produktům AVENT

Přidáno: 31. července 2013

• parada

za malo penez hodne muziky

Ověřený zákazník ABC-baby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. července 2013

Zakoupeno v ABC-baby.cz

• Výborný, dáme do něj 2 lahvičky plus příslušenství a zároveň věci z odsávačky.

Bezchybné. Naprostá spokojenost s tímto produktem. Doporučuji všem co mají mikrovlnku.

Ověřený zákazník ABC-baby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. července 2013

Zakoupeno v ABC-baby.cz

• Rychlá, jednoduchá a účinná sterilizace

Doporučuji všem maminkám z důvodu rychlé, jednoduché a účinné sterilizace lahviček, dudlíků ....
Jen si nezapomeňte změřit rozměry vnitřku Vaší mikrovlnky!

Philips Avent SCF286/03 Elektrický parní sterilizátor 4v1

Philips Avent SCF286/03 Elektrický parní sterilizátor 4v1

Anonym Anonym

Přidáno: 2. července 2013

• Skladny, tichy, sam se vypne,pojme az 6 flasticek + saci nastavce, dudliky a dalsi drobne veci, uspora energie,bezpecny, hezky design

Perfektni pomocnik, ktery nezabere moc mista, je tichy a bezpecny. Do spodniho kose se vejde 6 lahvicek, do horniho saci nastavce, dudliky a davam do nej synovi i kartacky na zuby :) za par minut je vse sterilizovany, sam se vypne! Pri prvorozenym synovi (1,5) jsem vyvarovala v hrnci na kamnech, kolikrat pri tom shonu na hrnec zapomnela.. Pred 6-tydny k nam do rodinky pribyla dcera a nemuzu si ho vynachvalit,malej vecne "krade" dudliky, dojizdi ji mlicko z flasky..takze si ani nechci predstavit jak stojim u kamen a vyvaruju kazdou chvili. Ted ma syn anginu, takze dalsi paradni vecicka od Avent!

Přidáno: 25. června 2013

Zakoupeno v štěstí-zdraví.cz

• Vyhodou je nizsi porizovaci cena a prakticnost a rychlost pouziti pri pouziti mikrovlne trouby.
  • Nebezpeci opareni. Pokud spechate a musite ho vyndat hned z mikrovlnky a dokonce otevrit, je to velmi nebezpecne na popaleni horkou parou. Pri prvnim pouziti jsem si to hned vyzkousela, takze priste uz si da clovek pozor, protoze od pary to opravdu hodne boli. Ale ikdyz jsem jeden znicila, kdyz jsem v nem sterilizovala neco, co do mikrovlnky nepatrilo, tak jsem si koupila dalsi, stejny.

Doporucuji. Prakticke pokud mate mikrovlnku.

• Rychlost sterilizace
  • Ušetření místa
  • Krásný design
  • Lahvičky ve startovací sadě s antikolikovou savičkou
  • Příjemná cena

Sterilizátor od Aventu je můj velký pomocník, mohu srovnat se sterilizátorem od Aventu do mikrovlnky a tento je rozhodně lepší, co se týče velikosti obsahu, je nepřekonatelný, a zároveň mohu ohřívat stravu v mikrovlnce a přitom sterilizovat, což mi vadilo na sterilizátoru do mikrovlnky. Často používám jen malý koš na sterilizaci, třeba na lžičky nebo dříve na dulíky, zároveň mi sterilizátor nezabírá moc místa na lince, jelikož je úzký.
Musím pochválit i antikolikové lahvičky Avent, které používáme od narození mé dcery a opravdu jí v období kolik pomohly, používáme je i nyní, jsem s nimi velmi spokojená. Celou startovací sadu moc doporučuji.

Přidáno: 12. června 2013

Zakoupeno v štěstí-zdraví.cz

• Snadné použití, rozhodně lepší než vyvařování v hrnci.
  • Horší manipulovatelnost při vyndávání z mikrovlnky, chtělo by to nějaké lepší chytky (anebo možná z naší strany větší mikrovlnku).

Dobrý produkt

• variabilnost velikosti,rychlost sterilizace,množství sterilizovaných lahviček a jiných
  • nic sem nenašla

Jeho rychlost je naprosto skvělá, pokud už toho mám večer "plné zuby" tak se to dá v rychlosti stihnout ráno, zatím co se převařuje voda na mléko.
V kuchni mám vždy připravený malý koš, třeba na via pohárek, či jen lahvičku od čaje.
Množství lahviček, a jiných sterilizovaných pomůcek, je asi největší výhodou tohoto sterilizátoru.
Mám srovnání se sterilizátorem jiné značky(tedy do mikrovlnky), a Philips AVENT 3 v 1 u mě určitě vyhrál.

Ověřený zákazník Krteček s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 6. června 2013

Zakoupeno v Krteček s.r.o.

• Zatim jsme ho jeste nevyzkouseli v praxi, ale vzhledove vypada perfektne, ma dost mista a snad vejde se tam uplne vsechno. Hlavne je parni, dost rychly a jednoduchy v pouziti.
  • Zatim nic

Dobra kvalita za super cenu.

Přidáno: 6. června 2013

• rychlá sterilizace