Nejnovější recenze ze sekce Sterilizátory kojeneckých potřeb

Přidáno: 23. července 2010

• snadné a efektivní použití
  • speciálně uzpůsoben pro domácí použití
  • rychlá sterilizace lahví
  • pasuje do většiny mikrovlnek
  • lze naskládat až 5 lahviček současně
  • příznivá cena

Praktický sterilizátor, který šetří čas a práci každé mamince. Použití je velmi jednoduché a rychlé a je uzpůsobené tak, aby ho maminka zvládla v domácích podmínkách - stačí naskládat lahve a dudlíky a vložit do mikrovlnné trouby - a do 5 minut je vše perfektně sterilní. Díky praktickým rozměrům pasuje do většiny typů mikrovlnek, stejně tak jako je schopen pojmout lahvičky různých velikostí či typů, takže po koupi tohoto výrobku nemusíte měnit sortiment lahviček. Do sterilizátoru lze naskládat až 5 lahviček současně. Je vyroben z kvalitního materiálu, který dobře snáší teploty - navíc pro dětské lahvičky naprosto bezpečný. Je dobře skladný. Cena je v poměru s kvalitou a funkčností velmi příznivá. Příbuzná používá tento výrobek již nějaký ten rok a chválou nešetří.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• jednoduché a rychlé používání,
  • kvalitní plast

Přidáno: 29. září 2009

• Rychlá manimulace, nemusím vyvářet jednotlivé lahvičky v hrnci.
  • Produkt jsem si vybrala kvůli pohodli a příznivé ceně.

Rychlá manipulace.
Lahvičky mám sice uvnitř lehce poškrábané a nevím z jakého duvůdu,ale jinak jsem spokojená
Určitě doporučuji, savičky na lahvičkách jsou kompatibilní se savičkama Mam, které jsou možná pro děti vhodnější lépe se jim po kojení zvyká.

Přidáno: 12. června 2009

• Snadné zacházení, rychlá sterilizace, vhodné do každé mikrovlnné trouby.
  • Vyšší pořizovací cena

Univerzální rychlý sterilizátor kojeneckých lahví. Účinný, rychlý, snadná manipulace. Bez zbytečné koupě čistících tablet - pouze sterilizace za pomocí páry.

Přidáno: 12. června 2009

• Snadnost
  • Výhodné spojení s ostatními výrobky Avent

Snadné použití. Vlijete jen 90ml vody, vložíte umyté lahvičky, savičky, dudlíky, části z odsávačky, lžičky, prsní sběrače mléka apod. nasadíte víko a zapnete. Do 10minut je hotovo. Vše pro miminko je sterilní. Vleze se tam najednou 6 lahviček AVENT 125ml - jiné jsme nezkoušeli.

Zobrazuji 401 - 405 ze 405 recenzí 1...17 18 19 20 [ 21 ]