Nejnovější recenze ze sekce Sterilizátory kojeneckých potřeb

Ověřený zákazník Lékárna.cz Milana

Přidáno: 1. prosince 2022

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Velmi rychlá sterilizace lahviček
  • Skvělý pomocník
  • nezabírá zbytečně místo na lince
  • ušetří spoustu času

Velký objemný sterilizator do kterého dostanete vše najednou a vejde se i do malé mikrovlnky :-)

Reakce značky LAMAX

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste s naším výrobkem spokojen.
Tým TrueLife

Ověřený zákazník TrueLife.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. listopadu 2022

Zakoupeno v TrueLife.cz

• Mnohem lepší než sterilizační sáčky.

Spokojenost veliká.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 2. listopadu 2022

• Tichý
  • Kvalita
  • Jednoduchost

Sterilizator philips avent je svým designem moc pěkný,je rychlý,udělá dokonalou sterilizaci a má to i skvělý program na vysoušení dudlíku i láhví.nelituji toho,že jsem sterilizator philips od Aventu pořídila,člověk si tím usnadní práci a má čas na jiné věci.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

Přidáno: 31. října 2022

• Intuitivní ovládání
  • Je tichý
  • Prostorný
  • Rychlé čištění

Sterilizátor Philips Avent beru jako bezpodmínečnou věc, kterou by měla mít každá maminka. Není to taková ta "zbytečná" věc ve výbavičce. Díky sterilizátoru máte hygienicky čisté dudlíky, lahve, savičky apod, vše co na miminko používáte. Vejde se do něj najednou až šest lahví a to máte to hotové během 10 minut. Je velice tichý a svým chodem nikoho neruší. Ovládání je velice jednoduché a zvládne ho každý. Přístroj se po skončení cyklu sám vypne.Líbí se mi i jeho vzhled, který na lince neruší. Za mě rozhodně doporučuji!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Pavla

Přidáno: 12. října 2022

• Rychlostní
  • Splnění sterility
  • Komfort
  • Nevysouší, mokré lahve

S parním sterilzatorem Philips jsem velmi spokojená. U prvního Mimi jsem měla jen plastový box do mikrovlnné trouby, který nebyl vzhledný. Při vyndání z trouby horký a láhve mokré a vše kolem také. Tohle je pěkná designovka, nevadí mi v kuchyni. Splňuje sterilitu. Jediná nevýhoda je, že jsou láhve také mokré.pozdeji jsem se dozvěděla i typu i s vysoušením. To by mě předtím nenapadlo.doba jde vpřed

• Nastavitelná velikost
  • Kvalita
  • Sterilizované věci zůstávají příliš mokré

Mohu vřele doporučit tento sterilizátor. V domácnosti s dětmi je šikovný pomocníkem. Opravdu rychlá sterilizace zajistí předměty věž bakterií a virů. Nevýhodou však je to, že po sterilizaci zůstávají předměty až příliš mokré. Bohužel v mé domácnosti bych ocenila delší napájecí kabel, to je ale ovšem pouze můj osobní problém.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Kvalita výrobku
  • Využitelnost pro domácnost (lahve, dudlíky i odsávačky)
  • Usnadnění práce s kojencem
  • Možnost sterilizovat jenom dudlíky
  • Naprosto nic

Sterilizátor je skvělý pomocník do domácnosti, usnadňuje čas s kojencem, najednou můžeme sterilizovat lahve i dudlíky. Dostatek prostoru na všechny věci, má tři módy (sterilizace, sterilizace a sušení a jenom sušení). Lze interaktivně používat podle toho, co nyní potřebuji. Mám všechny věci zbavené bakterií a připraveny k použití až po dobu 24 h. Navíc hezký design.

• design
  • velikost
  • manipulace

Sterilizátor mě zaujal nejen svým čistým a jednoduchým vzhledem, ale také svojí funkčností. Další použití sterilizovaných a vysušených lahviček zvládne za 40 minut. Další velkou výhodou je možnost sestavení sterilizátoru podle toho, kolik máte zrovna věcí ke sterilizaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• vzhled
  • rychlost sterilizace
  • dvě patra sterilizátoru
  • snadné čištění

Sterilizátor jako takový mi přijde i stylový doplněk do domácnosti. Vzhled ale není to jediné, líbí se mi i jakým způsobem a jakou rychlostí pracuje. Vejde se do něj dost lahví a do patra výš můžete dát dudlíky a další části lahviček. Po použití stačí opláchnout a je zas připravený na další kolo. Je to daleko jednodušší než všechno vyvařovat a ušetříte tak čas, který věnujete miminku, nebo sobě.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Rychlá sterilizace
  • Objemné
  • Nevysušuje

Sterilizátor jsem si opravdu oblíbila a doporučila i ostatním maminkám. Je to velká úspora času, kdy jen vložíte a za 10 minut máte hotovo. Velkou výhodou je, že sterilizátor má 2 koše, takže je možné použít buď větší - na lahvičky nebo menší - na savičky či dudlíky. Je na kuchyňskou linku sice dost velký, ale za to se vám tam toho vejde opravdu dost.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Vzhled
  • Velikost, kolik se do toho vejde věcí
  • Umí věci i vysušit

Tento sterilizátor se mi moc líbí a určitě bych ho doporučila i ostatním maminkám. Krásně vysterilizuje i usuší flaštičky. Je dobré, že se dá použít jeden, kus, nebo dva a nebo tři, což je paráda, že použijete podle toho kolik zrovna máte věcí. Za mě je určitě velké plus to, že dokáže flaštičky usušit a hlavně ta velikost

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• je skladný
  • Rychlost sterilizace
  • vejde se naráz více lahví
  • Lahvičky jsou po sterilizaci příliš mokré

Sterilizátor bych doporučila maminkám, které nekojí a používají lahvičky. Je dobré, že se do něho vejde naráz více lahviček a také je zde patro na dudlíky. Co mi osobně vadí, že jsou lahve po vysterilizování příliš mokré. Chtělo by to funkci vysoušení. Jinak jsem s tímto sterilizátorem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

• luxusní vzhled
  • 24 hodin sterilní věci
  • funkce sušení
  • délka sterilizace

Na výbornou hodnotím jak sterilizaci, tak i sušení. Navíc ma sterilizátor opravdu luxusní vzhled, takže nám doma v kuchyni tvoří krásný doplněk. Podsvětlené kolečko na ovládání je jen třešnička na dortu. Skvělá je taky funkce ta, že si můžete nastavit, aby nádobí uvnitř zůstalo 24 hodin sterilní. Trošku mi vadí doba sterilizace - přeci jen - 40 minut je poměrně dost dlouhá doba.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Rychlost sterilizace
  • Jednoduchost ovládání/používání
  • Absence sušení

Doporučřuji zakoupení tohoto výrobku hlavně pro maminky, které pro svá dítka používají šidítka/dudlíky. Sterilizace je tak rychlá (trvá pouze deset minut), že vaše dítko ani nepostřehne, že mu dudlík chybí a může ho dudlat dál. V období zvýšených počtů respiračních onemocnění je sterilizace nutnost a tady je to opravdu rychlé a hlavně jednoduché.Ovládat přistroj zvládne i senior (vyzkoušeno na naší babičce 78 let). Vodu nalijete na předem určené místo, zmáčknete vypínač a za deset minut je hotovo.
Pro maminky, jejichž miminka jsou pouze na UM doporučuji zakoupit dražší variantu tohoto výrobku i s fukcí sušení. Ušetří vám to další čas.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Důkladně vysterilizované
  • Možnost více lahví
  • hlučnost

Nikdy jsem neslyšela nebo nevěděla, že existuje sterilizátor, takže jsem ráda, že mě na tento produkt vybrali. Výhodou pro mě je, že mi to ušetří čas, který potom můžu přizpůsobit jinde. Zkusila jsem v tom vysterilizovat i dudlíky a spokojenost, alespoň to nemusím dělat v hrncích, nemusí se hlídat, vše se dělá samo a do 40minut hotovo. Za mě jednoduché na ovládání, manuálu k tomu je hodně, což je určitě výhoda. Jediné co bych dala za nevýhodu, tak hlučnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Tichy provoz
  • Rychly
  • Snadne cisteni

Sterilizator me velice prekvapil svým tichym chodem, rychlosti, precizností, co se suseni tyce. I kdyz mam mrnavou kuchyn, da se skvele rozlozit a schovat. Je velice snadny na udrzbu a umyvani. Vyuzivam ho nejen na lahvicky, ale i chrastitka, misky, lzicky vse je naprosto v poradku. Je to vsestrany pomocník.

Přidáno: 8. října 2022

• Jednoduchost
  • Zabere hodně místa

Tento výrobek mohu vřele doporučit všem nastávajícím maminkám, které řeší jak sterilizovat dudlíky nebo později i lahvičky. Jednoduché ovládání, rychlost, ideální při denním použití. Navíc krásně vypadá na kuchyňské lince. Jediné co bych vytkla je prostornost, kterou zabere, ale zase pojme velké množstvi lahví a dudlíků.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• usnadnění sterilizace
  • kapacita až na 6 velkých láhví + další příslušenství (dudlíky, savičky a jiné..)
  • možnost sterilizace jen dudlíků (bez velkého košíku na lahve) a naopak jen láhví(bez košíku na příslušenství)
  • rychlost-vše je hotovo za 10 minut
  • celkově obrovský pomocník-jednoduché, rychlé, bez starostí
  • možnost použití obyčejné kohoutkové vody
  • u tohoto typu není možnost vysoušení

Sterilizátor je obrovský pomocník. Díky němu je sterilizace rychlejší, bezstarostnější a celkově nenáročná. Oproti klasickému vyvařování nesrovnatelné-není potřeba čekat, až zavaří voda, hlídat dobu vyvařování, je možné sterilizovat až 6 láhví najednou-včetně dalšího příslušenství, je potřeba jen 130 ml vody. Sterilizátor se zapne jedním tlačítkem, sterilizace probíhá asi 10 minut, poté se sám vypne a lahvičky jsou připraveny na další použití. Je možné sterilizovat jen láhve bez dalšího příslušenství (velký košík) anebo jen příslušenství bez láhví (malý košík). U tohoto typu není možnost vysoušení-to je možné u vyšší řady.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• moderní vzhled
  • poměr cena/výkon
  • rychlost vyvařování
  • perfektní sušení

Sterilizátor mohu doporučit všem maminkám, které chtějí ušetřit čas s vyvařováním a zároveň poskytnout svým dětem perfektní čistotu lahviček, saviček, dudlíčků ale i manuální odsávačky.
Oproti konkurenci vypadá velmi moderně a nezabírá téměř žádné místo na lince díky jeho úzkému provedení. Zároveň je dostatečně prostorný, a tak se vám do něj vejde až 6 lahviček a spoustu drobného vybavení pro miminko.
Vypínání je automatické a celkově je sterilizace velmi rychlá a lahvičky zůstanou sterilizované a připravené k použití až 24 hodin.
Lituji, že jsem nepořídila dříve jelikož je velmi snadný na instalaci i používání a zároveň neruší.

• Jednoduché ovládání
  • Intuitivní ovládání i bez manuálu
  • Více funkcí v jednom přístroji
  • Ulehčení práce při sterilizaci lahviček a dudlíků
  • Trochu větší rozměr přístroje
  • Jinak bez problému

S produktem jsem spokojena, ušetří mi spoustu času především při sterilizaci dudlíků a lahviček. A že dudlíky vyvářím několikrát za den, protože nám pořád padají na zem. Je spolehlivý, takže se nemusím bát, že by mi tam zůstali bakterie, jak u dudlanů, tak u lahviček.

Zobrazuji 21 - 40 ze 405 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...21