Nejnovější recenze ze sekce Sterilizátory kojeneckých potřeb

Přidáno: 7. května 2020

• Jednoduché ovládání
  • Samo-vypnutí přístroje
  • Nádoba na drobné příslušenství do myčky
  • Vyšší cena výrobku

Měla jsem možnost otestovat elektrický parní sterilizátor 4 v 1 Philips Avent a ráda bych se s vámi podělila o jeho hodnocení. Velmi kladně hodnotím rychlost a jednoduchost sterilizace. Manipulace je velmi jednoduchá a oceňuji především samo-vypnutí přístroje. Design je jednoduchý a zároveň moderní. Pro někoho by mohla být překážkou vyšší cena výrobku. Sama jsem do doby než jsem měla možnost vyzkoušet elektrický parní sterilizátor 4 v 1 Philips Avent sterilizovala lahve a ostatní příslušenství (dudáky, lžičky..) v hrnci, kde se mi vařila voda. Po vyzkoušení Sterilizátoru na něj nedám dopustit a stal se součástí Naší domácnosti.

Přidáno: 7. května 2020

• Jednoduché použití
  • Bezpečnostní kontrolka
  • Snadné čištění
  • Design nijak neuchvátil

Sterilizátor je fajn pomocník. Není třeba nic vyvařovat, jen nalít vodu, naplnit sterilizátor a zapnout. Použití je velice jednoduché. Oceňuji i variabilitu skladu, dle množství lahviček lze použít buď pouze malá nádoba, velká nádoba nebo obě dohromady. Samotný proces sterilizace je rychlý a tichý, přístroj se poté sám vypne, navíc má kontrolku pro bezpečné otevření. Košík pro mytí v myčce jsme nevyužili, ale u některých jistě najde uplatnění.

Přidáno: 6. května 2020

• pěkný design
  • rychlý
  • sám se vypne
  • mohl by sušit

Díky testování jsem mohla vyzkoušet Eliktrický parní sterilizátor a jsem z něho nadšená. Původně jsem ho nechtěla do malé kuchyně, ale není tak veliký a nyní zaujímá čestné místo na kuchyňské lince. Vypadá krásně a nepřekáží. Vše se  v pohodě dovnitř poskládá, lavičky, dudlíky, odsávačka a i plastové hračky. Během šesti minut vysterilizováno. Jen by to mohl přístroj ještě vysušit. Čistí se taky jednoduše. Máme tvrdou vodu, tak bych přístroj mohla čistit po každém použití, ale stačí ocet a je jako nový. A nesmím zapomenout na koš do myčky, je super. Nemusím mýt ručně a pak jen celý koš přendáme do sterilizátoru. Sterilizátor se i sám vypne, což je pro mě důležité.

Daniela Veverková Daniela Veverková

Přidáno: 6. května 2020

• Pěkný design, rychlý, bezpečný, snadná údržba, velikost akorát.
  • Mohl by ještě sušit, ale to bych chtěl už moc ;)

Vše se  v pohodě dovnitř poskládá, lavičky, dudlíky, odsávačka a i plastové hračky. Během šesti minut vysterilizováno. Sterilizátor se i sám vypne, což je pro mě důležité.  Jen by to mohl přístroj ještě vysušit. Čištění je tak jednoduché, není potřeba žádný  speciální přípravek, stačí ocet. A nesmím zapomenout na kos do myčky, je super. Nemusím mýt ručně a pak jen celý koš přendáme do sterilizátoru. Už má čestné místo na kuchyňské lince!

Marcella Marcella

Přidáno: 5. května 2020

(naposledy upraveno 15. května 2020)

• Vysoká účinnost ničení bakterií
  • Velká kapacita kdy na jedno použití lze vysterilizovat až 4 láhvičky
  • Naprosto jednoduchá manipulace

Jednoduchý, avšak velmi účinný sterilizátor do mikrovlnné trouby. Vysterilizuje obsah již za dvě minuty, což je oproti sterilizaci v hrnci neskutečná rychlost. Vleze se do něj hodně věcí od láhviček, přes dudlíky po kousátka....
Manipulaci s ním zvládne naprosto každý!

• Jednoduché použití
  • vysoká účinnost

Na použití velmi jednoduchý, ale velmi účinný parní sterilizátor do mikrovlnné trouby. Vejde se do něj spousty věcí, dají se v něm sterilizovat láhvičky, savičky, hrníčky, dudlíky, kousátka a další hračky. výhoda je, že po sterilizování zůstávají věci sterilní do doby, než se otevře víko.

• úprava velikosti
  • praktičnost
  • ušetří práci
  • zabere místo na lince

Dcera je momentálně ještě kojena, takže má jen jednu lahvičku na čaj. Takže nemáme velkou spotřebu a sterilizujeme jen dudlíky a jednu lahvičku. Sterilizátor ušetří práci s vyvařováním a je to hlavně rychle a bez práce. I když využíváme jen malý díl, tak přeci jen na malé pracovní ploše zabere kus místa.

• Funkčnost

S tímhle výrobkem jsem naprosto spokojena. Děla přesně to co má a já nemusím mít obavy z toho, ze mám nějaké lahvičky nečisté. Je cenově velice dostupný, troufám si říct pro každého, takže si ho muže dovolit snad každá domácnost. Pokud o něm jen přemýšlíte, tak určitě doporučuji.

Přidáno: 28. dubna 2020

• super
  • jednoduchá obsluha
  • jednoduchá údržba
  • lehky
  • nemám pripomínky

Sterilizátor PHILIPS Avent je skladný , lehký a sterilizujeme nejen lahvičky, ale i dudlíky a zkoušela jsem i roušky.Líbí se mi, že se vejde do mikrovlnky pro běžné použití v domácnosti naprosto vyhovuje.Rychle cca 4 min aje hotovo.Doporučuji, není potřeba elektrický.

Jarka Hudekova Jarka Hudekova

Přidáno: 28. dubna 2020

(naposledy upraveno 28. dubna 2020)

• jednoduchá obsluha, sterIlizuji nejen lahvičky doba cca 4 MIN, JEDNUDUCHÝ , ZVLÁDNE KAŽDY, SKLADNÝ , DOBRÁ CENA, DOPORUČUJI

vyzkoušela jsem sterilizovat nejen lahvičky, ale i dudlíky a pod, rychlý cca 4 min, jednoduchy, velikost vyhovuje , obsluhu zvládne každý,spokojenost

rodinkamatejku rodinkamatejku

Přidáno: 27. dubna 2020

• Manipulace
  • Údržba
  • Efektivnost
  • velikost

Jsem velice spokojená, protože sterilizátor mi ulehčil dost práce. Je s ním snadné zacházet, stačí jen vložit věci ke sterilizaci, uzavřít a vložit do mikrovlnné trouby. Za pár minut je hotovo. Jen mne překvapila velikost produktu, ten se mi do mikrovlnné trouby vejde až poté, co z ní vyjmu otočný "talíř". Uváděná informace - vejde se do většiny mikrovlnných trub - je poměrně nedostatečná.

Přidáno: 27. dubna 2020

• Snadná manipulace
  • Snadná údržba
  • velikost výrobku
  • nepřehledná informace o velikosti

Tak tohle je super vychytávka a pomocník do každé domácnosti s miminkem. Sterilizovala jsem nejen lahvičky a svičky, ale i dudlíky. Manipulace s produktem je jednoduchá, rychlá a efektivní. Údržba sterilizátoru je snadná a nijak náročná. Jediné co mě zaskočilo, byla velikost sterilizátoru. I přes to, že máme dost velkou mikrovlnnou troubu, musela jsem z ní vyjmout "talíř", aby se mi sterilizátor do ní vůbec vešel. Informace ohledně velikosti sdělením - vejde se do většiny mikrovlnných troub - je poměrně nedostačující. Ulehčila by tak výběr ostatním. Já jsem však měla štěstí a vešlo se :-)

Bayby BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor

Bayby BBS 3000 Mikrovlnný parní sterilizátor

Přidáno: 26. dubna 2020

• Dobrá cena

Funguje jak má, vejdou se mi ale většinou jen max. 2-3 lahvičky s příslušenstvím.

Chicco Digitální parní sterilizátor 3v1

Chicco Digitální parní sterilizátor 3v1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2020

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Úžasný vynález, během max. 12 min. sterilizuje větší množství lahviček a saviček. Čistá práce, šetří čas, vodu a hlavně nervy :-) Nesrovnatelný s klasickým vyvařováním.
Velice doporučuji.

Marta Bajzová Marta Bajzová

Přidáno: 20. dubna 2020

(naposledy upraveno 20. dubna 2020)

• Praktický, ušetří čas, jednoduchá aplikace

Samozřejmě doporučuji, samotný proces celé sterilizace zabere pár minut.

Přidáno: 20. dubna 2020

• Desing
  • Ušetří čas
  • Rychlý proces

Philips Avent parní sterilizátor obsahuje uživatelskou příručku, kterou si přečtěte a budete vědět vše potřebné, příručka je stručně popsána a jako další plus příručky, že je přeložena do několika jazyků.

Celé balení obsahuje: víko, spony, koš, základnu, otvory na lahvičky, dudlíky, odsávačky atd. a držáky na víčka lahví.

Příprava k použití, lahvičky jsem umyla horkou vodou aby nebyly od zbytku mléka, a položila směrem dolů, aby se nich nedostala voda.

Celková doba trvání celého procesu sterilizace mě velmi překvapila, nezabere mnoho minut, což ocení každá maminka.
Po vychladnutí sterilizátoru jsem byla velmi milé překvapená jak čisté lahvičky jsou.

Nicméně za samotný proces je velmi jednoduchý a rychlý.

Philips Avent SCF277/01 Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Philips Avent SCF277/01 Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Přidáno: 14. dubna 2020

• Super

Pouzivam denne. Super.

Přidáno: 7. dubna 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• VŠCHT zveřejnila, že roušky je možné sterilizovat i párou v mikrovlnné troubě. Myslím, že sterilizace v tomto parním sterilizátoru je lepší. Lze jich tam zavěsit více a následně je i vysušit. Před sterilizací roušek v mikrovlnné troubě varovali hasiči kvůli možnému vzplanutí. Nejlepší je UV-C sterilizátor. Do něj roušku vložíte, zapnete přístroj, po skončení obrátíte a znovu zapnete, nevýhodou je, že cenově dostupný UV-C sterilizátor pojme pouze 1 roušku. BAYBY Sterilizátor se sušičkou BBS 3030 roušek pojme 6 najednou. Zakoupený přístroj splňuje vše, co od něho bylo očekáváno.
  • V návodu je uvedeno, že bez vody není možné produkt použít. Mělo by zde být jasněji napsáno, že toto se týká vždy programu sterilizace, nikoliv programu sušení. Program sušení bez vody lze použít neboť, pokud se před zapnutím programu pouze samotného sušení do sterilizátoru voda nalije, zůstane v něm ve stejném množství, které se tam nalilo, ale i pod víkem jsou po skončení programu samostatného sušení kapky vody. Navíc při zapnutí automatické sterilizace včetně následného sušení se voda do sterilizátoru také nalévá pouze 1x a to na začátku procesu. Z toho je patrné, že při samostatném sušení není třeba do sterilizátoru vodu nalévat.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2020

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Snadná manipulace, možnost nastavení jenom sterilizace nebo jenom sušení, plus jednoduché automatické nastavení jak sterilizace tak sušení.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.